Dziękujemy i prosimy!

Bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy w tym roku przekazali 1% należnego podatku dochodowego na rzecz celów charytatywnych naszej parafii. Dzięki temu pozyskaliśmy kwotę 2.992,39. Zostanie ona wykorzystana na dofinansowanie zimowiska dla dzieci i młodzieży, które tradycyjnie nasza parafia organizuje podczas ferii zimowych.

Cieszy to tym bardziej, ponieważ Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego nie ogłosił w tym roku konkursu ofert na organizację zimowego wypoczynku. Tym samym, z przyczyn niezależnych od siebie, parafia nie ma możliwości pozyskania środków finansowych na ten cel. Koszt uczestnictwa to kwota: 1.500,00 zł.

Zachęcam Tych, którzy „mogą i chcą” do wspierania naszej wspólnoty w formie darowizn, które wykorzystujemy na cele charytatywne naszej parafii – organizację zimowiska dla dzieci i młodzieży.

„Roraty”

od poniedziałku do piątku

o godz. 18.00;

w soboty o godz. 9.00

Umiejmy zatroszczyć się o nasz wzrost duchowy poprzez udział w coniedzielnej Mszy św., a także w nabożeństwach w ciągu tygodnia – we wtorki i środy w nowennach oraz w piątki w nabożeństwie do Bożego Miłosierdzia.

Nasze zdjęcia z Pielgrzymki na Jasną Górę:

Święty Michale Archaniele!

Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Środa, III Tydzień Adwentu
Rok C, I