Bardzo Serdecznie DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy w roku 2021 przekazali 1% należnego podatku dochodowego na rzecz celów charytatywnych naszej parafii. Pozyskana kwota (3.824,30 zł) zostanie wykorzystana, podobnie jak w latach ubiegłych, na dofinansowanie zimowiska dla dzieci i młodzieży, które tradycyjnie nasza parafia organizuje podczas ferii.

Podobnie jak w latach ubiegłych można przekazywać 1% należnego podatku dochodowego za rok 2021 r. na rzecz celów charytatywnych naszej parafii. Zachęcam Tych, którzy „mogą i chcą” do wspierania naszej wspólnoty w formie darowizn, które wykorzystujemy na cele charytatywne parafii – wyjazd dla dzieci i młodzieży.

(Caritas AG, PZC św. Maksymiliana w Gnieźnie, KRS 0000195886)

Poniedziałek, XXVI Tydzień zwykły
Rok C, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. męcz. Kosmy i Damiana albo wsp. św. męcz. Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy