Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Paulina Baranowska, stanu wolnego, parafia tutejsza

Marek Priebe, stanu wolnego, parafia pw. bł. Bogumiła w Gnieźnie

Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach do zawarcia tego małżeństwa, zobowiązany jest o tym poinformować ks. Proboszcza.

Gniezno, 14 lipca 2018 r.

Bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy w roku ubiegłym przekazali 1% należnego podatku dochodowego na rzecz celów charytatywnych naszej parafii. Dzięki temu pozyskaliśmy kwotę 2 130,35 zł. Zostanie ona wykorzystana na dofinansowanie zimowiska dla dzieci i młodzieży, które tradycyjnie nasza parafia organizuje podczas ferii zimowych.
Podobnie jak w latach ubiegłych można przekazywać 1% należnego podatku dochodowego za rok 2017 r. na rzecz celów charytatywnych naszej parafii. Planujemy pomoc w wypełnianiu formularzy PIT za rok 2017 w drugiej połowie miesiąca lutego. Zachęcam Tych, którzy „mogą i chcą” do wspierania w takiej formie naszej wspólnoty.

Środa, XV Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie bł. Szymona z Lipnicy, prezbitera